Hakkımızda

    Viroblock NPJ03 tekstil teknolojisi, inovasyon partnerimiz olan, İsviçre menşeili HeiQ firması tarafından formüle edilmiştir ve Covid-19’a karşı piyasadaki en etkili, en dayanıklı ve yüksek performanslı tekstil teknolojilerinden biridir. Viroblock NPJ03 tekstil yüzeyi üzerine temas eden Covid-19 virüsünü 4 saniye gibi kısa bir süre içerisinde etkisiz hale getiren bir solüsyondur ve içeriği itibariyle insan sağlığına olumsuz hiçbir etkisi ve zararı bulunmamaktadır.
 
     Noyanguard Viroblock’u farklı tekstil ürünlerinde uygulayarak, bu ürünleri ülke pazarına ve global pazara sunan ilk Türk tekstil firmasıdır. Tüketici odaklı üretim anlayışıyla, pandemi sürecinde ve onu takip eden “yeni normal”‘de insan sağlığını korumak ve hayat kalitesini arttırmak için anti viral maske, maske şal, hastane kıyafetleri ve iş kıyafetlerini piyasa sürmüştür.
 
      Bugün Covid-19’a karşı birincil korunma aracı olan maskeler, Noyanguard kalitesi farkıyla, virüsü yok etme özellikte (Viroblock’lu), çok kullanımlı, nefes alan dokulu, alerjen içermeyen yapıda, %100 pamuklu ve taşıma kesesi ile birlikte üretilmektedir. Noyanguard toplu yaşam alanlarında Covid-19 virüsünün etkisini minimum düzeye indirmek ve insan sağlığını koruyabilmek için Outfit PPE koleksiyonu adıyla içinde dış giyim ürünleri ve aksesuarlar olan yeni normal tekstil ürünleri üretmekte ve geliştirmektedir. Şal maske bu koleksiyonun ilk ürünüdür. Kapalı ve kalabalık alanlarda, toplu taşımada maskeye ekli şalı virüse karşı siperlik olarak kullanabilme, şal ile sarınabilme özelliğiyle, Covid-19 a karşı tam korunma sağlanması amaçlanmıştır.
 
      Böylesine zorlu geçen bu pandemi sürecinde Noyanguard firması olarak sağlık çalışanlarına verdikleri emeklerden dolayı müteşekkiriz. Onlar için piyasaya sürdüğümüz Viroblock’lu Hastane Kıyafetleri koleksiyonumuz ile hastane ortamında Covid-19’un etkisini azaltmak ve sağlık çalışanlarını korumak ilk amacımızdır. Bunun yanı sıra bu koleksiyondan aldığımız ilhamla Viroblock'lu iş kıyafetleri de çalışma ortamında viral güvenliği sağlamak amacıyla üretilmiştir.

 

   Üretimi ve satışı yapılan tüm kumaş ve hazır giyim ürünleri HEIQ tarafından Dünya sağlık kuruluşları ve Oeko-tex sertifikasıyla onaylanmıştır. Noyanguard markasının üretimini ve satışını yaptığı tüm Viroblock kumaş ve ürünler %100 HEIQ garantisi kapsamındadır.

 

    © 2020 Noyanguard. Tüm hakları saklıdır.

    Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.